موفقیت شما را تضمین می‌کند Plan B

در Plan B ما نتیجه سالها دانش، تجربه و ارتباطات خود را با شما شریک می شویم. ما لحظه هایی را که شما تجربه می کنید، زندگی کرده ایم و در راهی که به هدف شما منتهی شود هرقدم همراه شما خواهیم بود. 

آن‌چه ما ارائه می‌کنیم یک سرویس تخصصی و مطمئن است که در عین حال از وعده های بی معنی و ادعاهای بی پایه اجتناب می کند. کار ما راهنمایی، طراحی مسیر و پیگیری تا رسیدن به هدف است. در این راه ما از ارتباط با شبکه ای از بهترین دوستان در دانشگاه های جهان بهره می بریم و امیدواریم شما را بعد از موفقیت، به این شبکه بی افزاییم. در دوره ای که شما را همراهی می کنیم در هر لحظه و هرجا که به کمک ما نیاز دارید، در دسترس شما خواهیم بود.  در Plan B قدم به قدم مسیر برنامه ریزی شده است.

گام اول - آشنایی

پس از تکمیل فرم مشاوره‌ی آنلاین و دریافت اطلاعات اولیه از طریق تلفن،‌ کارشناسان ما وضعیت شما را مطالعه می کنند و در انتظار ملاقات با شما می مانند. در ملاقات حضوری فرصت بسیار بیشتری برای شنیدن موقعیت خاص و علائق شما بوجود می آید. در ضمن ما هم بیشتر فرصت داریم تا خودمان را به شما معرفی کنیم. این ملاقات و ارزیابیِ وضع موجود، کاملا رایگان است و در این گام بعد از یک بررسی دقیق و همه جانبه، بهترین پیش‌نهادها و راه‌حل‌ها را به شما ارائه می‌دهند.

در این جلسه‌ی تخصصی، Plan B اختصاصی شما ترسیم خواهد شد. برنامه ای که بهترین انتخاب برای گرفتن بهترین نتیجه است. بعد از این جلسه، در صورت پذیرش طرفین، یک همراهی از مبدا تا مقصد شکل خواهد گرفت.

گام دوم - قرارداد و آماده‌سازی مدارک

قرارداد با  Plan B  یک تعهدنامه دوطرفه است ولی حذف ریسک شما (بازگشت هزینه در صورت عدم موفقیت) نشان از اعتماد ما به اخذ نتیجه است. ما پذیرش شما را در دانشگاه‌هایی که با هم درباره‌ی آن به نتیجه رسیده‌ایم، گارانتی می‌کنیم و در صورت رد درخواست پذیرش شما، تمام هزینه‌ای که بابت پذیرش از شما .دریافت کرده‌ایم را بازپس می‌دهیم

ترجمه، تکمیل و بهینه سازی مدارک

مدارک شما و میزان حرفه ای و کامل بودن آنها مهمترین ابزار موفقیت پروژه است. یک اشتباه در ترجمه، یک غلط تایپی و یا ادعای غیرمنطقی در مدارک شما می تواند شانس شما را یکباره به صفر تقلیل دهد. ساختن رزومه با استفاده از نمونه های آنلاین و ترجمه مدارک و انگیزه نامه (Statement of Purpose) با استفاده از Google Translate مسلما نمی تواند شما را در بین هزاران داوطلب دیگر برجسته نماید. 

پس از عقد قرارداد مشترک، تیم Plan B  مدارک شما را بررسی، تکمیل و بهینه سازی می کند. تیم Plan B برای طراحی یک رزومه حرفه ای و انگیزه‌نامه‌ی ویژه، از نزدیک داستان زندگی و تلاش های شخصی، حرفه ای و داوطلبانه شما را بررسی کرده نکات استثنایی شخصیت شما را در این اسناد برجسته می کند. ویراست نهایی مدارک شما توسط استادانی که سال های سال در خارج از ایران در دانشگاه های غربی تدریس کرده و با نحوه نگرش غرب آشنا هستند انجام می شود.

خروجی این مرحله، مجموعه ای از مدارک برتر و برنده برای برداشتن گام های بعدی است.

گام سوم - اخذ پذیرش دانشگاه

براساس تصمیماتی که مشترکا بدست آمده، ما هم‌زمان برای پذیرش شما در دانشگاه هایی که به توافق رسیده ایم اقدام می کنیم و با آن‌ها وارد مکاتبه می شویم. در فاصله اقدام تا دریافت نتیجه، همکاران و همراهان Plan B در شهر مربوطه شخصا کارهای شما را پیگیری می کنند و اگر لازم باشد با اساتیدی که در زمینه تحصیلی شما فعال هستند تماس می گیرند. ما فقط به دریافت پذیرش برای شما فکر نمیکنیم بلکه تلاش میکنیم تا در حد ممکن شما را از اسکالرشیپ ها و کمک های مادی موجود بهره مند کنیم.  اگر استادی شما را مستقیما بپذیرد، شانس شما برای دریافت کمک های مادی و موقعیت های کار نیمه وقت به شدت افزایش می یابد. در بعضی موارد امکان نیاز به مصاحبه و یا گذشتن از آزمون هایی ممکن است مطرح شود. در تمام این نوع موارد Plan B در کنار شما خواهد بود ولی میزان موفقیت شما بستگی به تلاش و توانایی های خودتان نیز دارد.  Plan B شما را به لحاظ تخصصی و از نظر اعتماد به نفس، یاری خواهد داد و با کمک هم با سربلندی از مراحل گوناگون این گام خواهیم گذشت

گام چهارم - برنامه‌ریزی‌های مالی، فرهنگی و تحصیلی

در این گام باید نحوه پرداخت شهریه و نیازهای مالی در ماه های اول پس از ورود بررسی شود. این برنامه ریزی ها در شانس شما برای اخذ ویزا بسیار موثر خواهد بود. براساس تجربه شخصی اعضای تیم Plan B، ما معتقدیم که اقامت در یک کشور تازه، تنها یادگیری یک زبان و آمادگی تحصیلی نیست بلکه یک تجربه تمام عیار از یک زیست تازه است. شوک های فرهنگی و اجتماعی می تواند تمام تلاش های مادی و معنوی ما را در مواجهه با فضای جدید محو و نابود کند. Plan B با بردباری و مثل یک عضو خانواده، شما را برای آنچه از نظر فرهنگی در پیش رو دارید آماده می کند. ما شما را قدم به قدم، از اولین روز ورود به کشور تازه، از دور و نزدیک همراهی و راهنمایی می کنیم.

Plan B فلوچارت

تماس با ما

!بی پلن نمانید ،Plan B با

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، خیابان امینی، پلاک 1، طبقه پنجم شمالی

021-00000000

Info@planbi.org